Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk | Audyt | Doradztwo | Biuro Rachunkowe | Kontroling

Praca

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad całością spraw księgowych i finansowych klientów
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów
  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT
  • bezpośrednia współpraca z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w biurze rachunkowym
  • praktyczna, bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu CIT, VAT, PIT
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie w pracę
  • terminowość, dokładność, uczciwość, rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Praktyki, staż

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu oraz przesłania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: cv@naumczyk.pl, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

Biegły Rewident, aplikant

Jeśli jesteś biegłym rewidentem zainteresowanym współpracą zapraszamy do kontaktu

na adres: cv@naumczyk.pl z dopiskiem tytułu maila: Biegły Rewident.

Forma i warunki współpracy do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres maila: cv@naumczyk.pl z dopiskiem o zgodzie na przetwarzanie danych