Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk | Audyt | Doradztwo | Biuro Rachunkowe | Kontroling

O nas

Właścicielem Kancelarii jest Iwona Naumczyk, biegły rewident z uprawnieniami ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania oraz ukończonym programem Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania, które zapewnią Państwu dostęp do unikalnej wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych rozwiązań.

Biegły rewident Iwona Naumczyk od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Swoją karierę zaczynała w biurze rachunkowym i audycie. Następnie przez wiele lat pełniła funkcję Głównej Księgowej, Kontrolera Finansowego i Dyrektora Finansowego w międzynarodowych korporacjach, w których skutecznie realizowała strategię finansową, optymalizowała płynność finansową, wspierała strategie sprzedażowe, politykę inwestycyjną, politykę zatrudnienia oraz optymalizowała procesy operacyjne. Posiada ona doświadczenie w tworzeniu od podstaw procesów kontrolingowych, budowaniu systemów raportowania zarządczego, restrukturyzacji działów księgowych, wdrażaniu systemów księgowo – finansowych ERP oraz ich usprawnianiu. Od wielu lat zajmuje się też rozliczeniem pod względem ekonomiczno – podatkowym projektów inwestycyjnych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu Właścicielki oraz współtworzących Kancelarię pracowników zapewniamy naszym Klientom rzetelną i profesjonalną obsługę z zachowaniem lojalności, dyskrecji, terminowości oraz najwyższych standardów księgowych. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w prawie oraz na rynkach finansowych, aby zagwarantować bezpieczeństwo każdemu współpracującemu z nami przedsiębiorcy. Wskazujemy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania konkretnej firmy. Skutecznie reprezentujemy interesy Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe, rozliczenia ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne. Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych, badamy sprawozdania finansowe, sporządzamy analizy finansowe, organizujemy sprawozdawczość zarządczą i procesy kontrolingowe w firmie.

MISJA I WARTOŚCI

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, PASJAI PARTNERSTWO W ROZWOJU BIZNESU

Wartości

Realizując powierzone nam zadania dbamy o Twój czas, wiarygodność, bezpieczeństwo, rozwój i kapitał, co jest istotnym składnikiem sukcesu Twojej firmy.

Odpowiedzialność

Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest kompleksowość z jaką podchodzimy do rozwiązania każdego Twojego problemu. Nieustannie doskonalimy istniejące procesy firmowe i podnosimy kompetencje naszych pracowników.

Rzetelność

Wierzymy, że dobrze wykonana usługa to za mało. Liczy się jeszcze wiarygodność, poufność i indywidualne podejście do Klienta, dlatego nadrzędną zasadą w naszej pracy jest działanie zgodnie z przyjętymi standardami.

Indywidualne podejście

Staramy się zrozumieć każdą zaistniałą sytuację i problem Twojej firmy. Wsłuchujemy się w potrzeby i z zaangażowaniem reagujemy na nie.

Wsparcie w rozwoju biznesu

Prowadzenie biznesu to codzienne wyzwanie. Dbając o jego rozwój często nie skupiamy się na sprawach administracyjnych, które bezpośrednio nie tworzą wartości w firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu przedsiębiorców chcemy odciążyć Państwa od prac związanych z księgowością, kadrami i finansami. Wykonanie z należyta dbałością i starannością tych obowiązków przez pracowników naszej Kancelarii pozwala skupić się na rozwoju kluczowego profilu działalności.